Start | O firmie |  Produkty |  Farmy wiatrowe |  Usługi |  Działy Referencje Certyfikaty |  Kontakt |  Praca

Aktualne ogłoszenia o pracę w firmie ZIAD-Katowice Sp. z o.o.

Poszukujemy osoby na stanowisko:

Elektromonter

miejsce pracy: Katowice

Opis stanowiska:

- prefabrykacja szaf sterowniczych i zasilających

Wymagania:

- umiejętność czytania schematów elektrycznych

- mile widziane uprawnienia SEP

- umiejętność pracy w zespole

Oferujemy :

- zatrudnienie na umowę o pracę na okres próbny

- możliwość dalszego zatrudnienia na umowę o pracę

- pomoc przy wdrażaniu się do pracy na stanowisku

- możliwość zdobywania doświadczenia w branży

Osoby zainteresowane podjęciem pracy na w/w stanowisku  prosimy o kontakt mailowy praca@ziad.katowice.pl

Zarząd
40-056 Katowice
ul. Jordana 25
tel. (0-32) 257 80 47
tel/fax (0-32) 257 86 00
zarzad@ziad.katowice.pl

Produkcja
40-186 Katowice
ul. Karoliny 18
tel. (0-32) 204 99 44
tel. (0-32) 255 44 70
fax (0-32) 204 99 59
produkcja@ziad.katowice.pl

Księgowość
tel. (0-32) 255 23 74
ksiegowosc@ziad.katowice.pl

Status prawny:
ZIAD Katowice jest spółką z ograniczoną odpowiedzialnością zarejestrowaną w Sądzie Rejonowym w Katowicach, Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem: 0000295498, REGON: 240764160
NIP: 954 26 15 180

     Copyright ZIAD-Katowice Spółka z o.o.     |     Aktualizacja: 01.02.2019    |    e-mail: Administrator strony